Гральний автомат Book Of Ra Deluxe грати зараз безкоштовно або на гроші

онлайн слот Книжки делюкс
🔧 Виробник: Novomatic ☰ Кількість ліній: 10 🎰 Кількість барабанів: 5
✔️ Дикий символ: Є 💰 Максимальний множник: 5000 🆓 Безкоштовні обертання: Є
✅ Скаттер-символ: Є ☑ Ставка на лінію: 1/100 ⚡ Волатильність: Висока

Опис ігрового автомата Книжки Делюкс

Пригоди в країні фараонів знову готові порадувати шикарними подарунками та сюрпризами. Варто тільки почати грати в ігрові автомати Книжки Делюкс, як коштовності фараонів самі почнуть падати до рук.

У цій пригоді лише п'ять барабанів, тож розгадати таємниці пірамід буде досить просто. Проте, ігровий автомат Book Of Ra Deluxe отримав уже 10 призових ліній. Випробувати Фортуну може кожен, достатньо запустити симулятор на цьому сайті без реєстрації.

Огляд ігрового апарату Бук оф Ра Делюкс

Вирушити в дорогу можна, тільки-но запустивши барабани. Розгадуючи таємниці пірамід, можна запускати слоти безкоштовно. Закономірно, що така подорож не буде ризикованою. Проте боротьба за джек-пот завжди вирізняється підвищеною азартністю. Дізнатися про всі таємниці допоможе демо автомат Book Of Ra Deluxe.

Символи онлайн слота

Версія Deluxe має десять ліній замість дев'яти, тож ви зможете вигравати ще частіше. Загалом у символах все залишилося, як було. Найчастішими, але не такими прибутковими, як хотіли б більшість гравців, є гральні карти, позначені тут літерами та цифрами. У невеликих кількостях на одній лінії вони не приносять ніякої користі, крім того, що не дозволяють програтися в нуль з великою швидкістю. Якщо зможете зібрати їх хоча б чотири або п'ять, тоді відчуєте реальну користь, але це буває досить рідко.

Жук і статуя з крилами є більш прибутковими символами, які здатні зробити ваш товшений гаманець в кілька разів. Щоправда, зустріч із нею буває дуже часто. Одним із найдорожчих став саркофаг єгипетського фараона, оскільки він наближає вас до ще незліченних багатств. Якщо ви зберете п'ять саркофагів, то збільшіть виграш у сотні разів. Найдорожчим звичайним символом став бравий шукач пригод на голову в капелюсі. Він готовий збільшити суму виграшу в тисячі разів, якщо ви його зловите.

Особливий символ апарату

Книга бога Ра, винесена в назву слота, почала виконувати багато різноманітних функцій, що зробило її дуже бажаною серед гравців. По-перше, це найдорожчий символ, який принесе справжнісінький джек-пот, якщо ви зберете найповнішу комбінацію з видань цієї книги.

По-друге, книга оплачується в будь-якому місці ігрового слота, тому навіть якщо три книги з'явилися в розкид, то ви, напевно, станете на порядок багатшими. Ну, і зрештою, книга бога Ра запускає бонусну гру, яка включає серію з безкоштовних спинів, що поповнюють вашу кишеню великими сумами.

Бонусна гра

Любителів пригод просто підкорив призовий тур слота. Вирушивши грати безкоштовно в Книжки Делюкс або вибравши режим на гроші, завжди можна розраховувати на приз у 10 фриспінів. Отримати нагороду можна з появою трьох зображень книги.

Символ, що став Вайлдом і Скаттером вже готовий виявити свої можливості. Ігровий автомат Книжки Делюкс моментально запускає фріспіни. При цьому у призовому раунді діє рандомний Вайлд. Опція особливо зручна, якщо грати в Book Of Ra Deluxe на справжні гроші. У результаті кожен спин стає ще прибутковішим.

Гра на подвоєння

Звичайно, грати в апарат можна і в раунді з подвоєнням. Призовий тур повторює правила, відомі гравцям по іншим слотам, наприклад по грі в ігровий автомат Кекс. Тим, хто любить грати на реальні гроші, сподобається гра на ризик, вона здатна навіть маленьку суму перетворити на великий куш. Якщо ви щасливі, то легко зможете вгадати, яка ж карта схована під сорочкою, збільшивши цінність своєї перемоги. Якщо Фортуна не на вашому боці, то, на жаль, ваш виграш перетвориться на нуль.

FAQ

На цьому сайті є таблиця казино з рейтингом, де зібрані найкращі азартні клуби України з ігровими автоматами Бук оф Ра делюкс.